Rádi byste se přidali do Club of designers, ale nevíte, kdo se vlastně může stát jeho členem?

Co vám může C.O.D. nabídnout?

Vytvoření vašeho profilu, ve kterém uživatelé naleznou přehledně uspořádané kontaktní údaje (popis níže). Součástí profilu je i fotogalerie, výpis nabízených výrobků spolu s výpisem použitých materiálů. Uživatelé si rovněž mohou přečíst příběh vaší značky a pokud jste byli účastníky rozhovorů či reportáží, tak zde uživatelé naleznou i potřebné odkazy. Club of designers bude propagovat vaši značku na sociální síti Facebook i Instagram a rovněž bude informovat o vašich novinkách v podobě vašich designových novinek a světa okolo vás v rubrice „novinky“.

Vaše největší výhoda?

Veškeré e-nákupy se budou realizovat „pod vašima rukama“, budou se odehrávat na vašich webových a prodejních stránkách, takže budeme mít přímou kontrolu jak nad samotnými nákupy, tak i co se týká případné komunikace s klienty. Club of designers si je plně vědom, že již samotné vybudování webových stránek vyžadovalo spoustu energie, času a přinejmenším i rozloučení se s nemalým finančním obnosem. Takže proč zakládat další e-shopy nad e-shopy a platit někomu provize za zprostředkování nákupu?

Co C.O.D. dále nabízí?

Vzhledem ke skutečnosti, že C.O.D. sdružuje i nejrůznější designové obchody, tak o nich můžete získat ucelený přehled a zároveň získat kontakt, abyste je oslovili k případné spolupráci. V rubrice „novinky“ budeme informovat o nejrůznějších akcích typu design trhy a jiných akcí spojených s designem, takže i zde vás můžeme nasytit novými informacemi.  Zkrátka s C.O.D. vám už nic neunikne.

Pravidla spolupráce

Do C.O.D.u se může registrovat každý tvůrce, jenž splňuje následující podmínky designové tvorby, která:
je ručně či částečně strojově vyráběna;
je vlastní tvorbou (nejedná se o přeprodej);
není komerční záležitostí (tvorba není nabízena ve velkých prodejních řetězcích);
je vyráběna s láskou a úctou k řemeslu;
je nabízena na vlastních webových stránkách či jiných nákupních platformách.

Do C.O.D.u se může registrovat také každý designový obchod, design trh či dobročinná organizace.

Přidejte se k nám

Chcete být součástí Club of designers?
Máte lidem a světu designu co nabídnout?

Tak už na nic nečekejte, čekání již přeci bylo dost, a rozšiřte řady našich hrdinů. Stačí vyplnit kontaktní formulář (viz tlačítko výše "Připojit se") a my se vám v brzké době ozveme. Již nyní se těšíme na to, jakými designovými kousky nás obohatíte!

Podmínky členství

Co vás to bude stát?

Členství v systému C.O.D., tedy zveřejnění profilu designéra s veškerými náležitostmi obsahujícími jak informační složku, tak aktivní funkce (podrobný popis níže) je zdarma! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vstoupit do Club of designers.

Profil designéra obsahuje:
1) informační složka:
- název, motto a logo
- příběh o vzniku
- kategorie, podkategorie tvorby (sloužící pro vyhledávač)
- výpis materiálů
- dotazník pro zakladatele značky a jeho fotografie (tzv. medailonek)

2) aktivní funkce:
- šest aktivních ikon
- fotogalerie (max. 12 kusů fotografií)

V jednotlivých kategoriích (designéři/design obchody/design trhy/design pomáhá) dochází k drobným odchylkám v rámci informační složky profilu člena.

Jak bude spolupráce probíhat?

Odešlete-li kontaktní formulář se žádostí o začlenění do Club of designers, tak vás v co nejbližší době budeme kontaktovat a pošleme k vyplnění doplňující informační formulář. Poté, co bude váš profil kompletní a odsouhlasený, dojde k přivítání na sociálních sítích v podobě níže připravené grafiky, v jejímž středu se bude nacházet vaše logo, součástí bude i krátké představení vaší značky. V žádném případě Club of designers dále nezasahuje do vaší propagace a nejedná vaším jménem.

Jaké jsou vaše nejčastější dotazy?

-> Jaké jsou podmínky spolupráce? <-  Členem Club of designers se může stát designér/design obchod/design trh/dobročinná organizace, vyplní-li požadované formuláře a splňuje-li požadavky výše uvedené. Členství je naprosto dobrovolnou záležitostí, nevyplývají z něj finanční ani jiné další povinnosti, s výjimkou případné aktualizace údajů. Člen může kdykoliv požádat o zrušení a odstranění svého profilu.

-> Proč vlastně projekt děláte, když není výdělečný? <- V první řadě je zde vlastní ambice o sjednocení světa designu na jedné adrese. Projekt vznikl jako koníček, jehož cílem je objevovat zajímavé projekty, inspirovat se snahou něco dokázat a něco vybudovat. Baví nás číst příběhy zrodu českých a slovenských značek a velice fandíme touze dělat věci po svém.

-> Mohu na oplátku něco udělat pro Club of designers? -< Budeme velice rádi, pokud se budete podílet na rozšíření komunity C.O.D. třeba sdílením našich příspěvků na sociálních sítích či pozváním svých přátel a známých na již zmíněné sociální sítě. Velice uvítáme i případné zveřejnění loga Club of designers (logo ke stažení zde) na vašich webových stránkách v oblasti partnerství.