Zakoupením výrobku přispěje na:  pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem
Patronka projektu: 
Tereza Maxová
Bankovní účet nadace: 
2323232323/2700
Transparentní účet k nahlédnutí: 

TERIBEAR je „méďa hrdina“ a současně hlavní symbol stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Symbol médi v sobě vhodně spojuje dětskou tematiku se současným módním trendem. Jméno TERIBEAR pak vzniklo hravou kombinací dvou jmen teddy bear (anglický název pro plyšového medvídka) a Tereza, podle patronky nadace.
TERIBEAR je ale také kultovní projekt oblíbený nejen veřejností, ale i médii. Jedním z cílů projektu je inovativním způsobem podpořit dobrou věc. Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátních produktů TERIBEAR.

TERIBEAR pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova.  Projekt reaguje na aktuální situaci a též fakt, že si Česká republika drží smutné evropské prvenství v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel). V daném ohledu jsme na tom hůře než Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko. Hlavním a sledovaným cílem projektu TERIBEAR je proto snížení počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově a jejich návrat domů