Zakoupením výrobku přispěje na: lidi trpící nemocí motýlích křídel
Patronka projektu: Jitka Čvančarová
Bankovní účet nadace:  2166032028/5500
Transparentní účet k nahlédnutí zde
Zajímavost: Módní kolekce NADOTEK ve spolupráci s návrhářkou Liběnou Rochovou, exkluzivní limitovaná autorská kolekce šatů, topů, bund, kalhot, overalů, sukní a ručně vyrobených tenisek značky Baťa, jež se poprvé veřejnosti představily na mezinárodní přehlídce Designblok.

Charitativní organizace DEBRA ČR, z.ú. byla založena v roce 2004. Jsme členem mezinárodního uskupení DEBRA INTERNATIONAL. Organizace DEBRA na celém světě podporují lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním  Epidermolysis bullosa congenita (EB) – v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel. Posláním DEBRA ČR, z.ú. je zvyšovat kvalitu života lidí trpících nemocí motýlích křídel a jejich rodinám. Snažíme se zapojovat lidi s EB do plnohodnotného života. Našimi aktivitami usilujeme o to, aby nemocní a jejich rodiny dokázali čelit tíživé ekonomické situaci, psychickým a sociálním problémům, jež vyplývají ze záludnosti tohoto onemocnění. Cílem činnosti DEBRA ČR, z.ú. je pomoci prosazovat a hájit zájmy lidí s nemocí EB, popřípadě jejich rodin. Zabezpečovat jejich informovanost a spolupracovat s vládními, krajskými a dalšími institucemi. Veškeré služby a sociální poradenství jsou poskytovány zdarma.

„Když jsem se dozvěděla o EB a poznala lidi trpící touto chorobou, vyvolalo to ve mně obdiv nad jejich bojovností i úctu k těm, kteří jim neúnavně pomáhají. Má touha pomoci vyústila v pevné pouto s organizací DEBRA ČR, která je obrovskou podporou pro nemocné a jejich rodiny.“ Jitka Čvančarová.