Ababu zná všechny výherce kreativní soutěže o nový přírůstek do rodiny Ababu. Všem výhercům gratulujeme! Vyhlášení soutěže s komentáři, proč se daný návrh umístil najdete na Jitky blogu Ababu zde.

Zdroj: facebook Ababu

Soutěž o nové přírůstky do rodiny Ababu byla ukončena, a tak známe tři šťastné výherce, respektive jejich výherní návrhy – viz fotografie níže. Výhercům gratulujeme! Do kreslící soutěže bylo celkem registrováno 202 návrhů, zmiňuje Jitka na facebookovém profilu Ababu a dodává, že soutěž ještě není zcela u konce. Stále můžete i vy rozhodnout o čtvrtém výherci této soutěže. Jak na to? Hlasujte pro svého favorita pomocí udělení “LIKE” zde, o vaši přízeň bojuje 20 předvybraných návrhů. Máte tak jedinečnou šanci vybrat posledního kamaráda do rodiny Ababu. Více o soutěži níže.

Zdroj: facebook Ababu

Vymysli design hračky pro Ababu!

Prvního února tomu bylo přesně dva roky, co si Jitka založila prodejní účet na Fler.cz a začala si plnit svůj sen. Jitka je zakladatelkou dětské designové kreativní značky Ababu (dříve Co budu dneska šít). V nabídce Ababu můžete nalézt nejen látkové kamarády, hryzátka pro nejmenší, miminkovské oblečení, ale pokud jste manuálně zruční a s šicím strojem jste kamarádi, tak zde naleznete i šicí sady a zkrátka některé kousky Ababu si tak můžete ušít sami! „Vyrobit něco svému dítěti nebo vnoučeti jako originální dárek nebylo nikdy jednodušší. Stačí vystřihnout a sešít.“ Zmiňuje na svých webových stránkách Jitka, jejíž přáním vždycky bylo vyslyšet přání svých zákazníků. Přišla tedy s nápadem uspořádat kreativní soutěž pro všechny děti, rodiče a zkrátka všechny kreativce. Soutěž spočívá v návrhu nového kamaráda. Látkový kamarád, vlastně celkově tři kamarádi, kteří se stanou významným přírůstkem do rodinu Ababu. Krásná myšlenka na oslavení druhých narozenin! Za pomoc při “hledání” těchto rodinných členů nabízí Jitka několik lákavých cen. Všichni zúčastnění, tedy ti, kteří pošlou svůj návrh do 1. března 2019,  automaticky získají voucher v hodnotě 100 Kč, který mohou uplatnit na libovolný sortiment v eshopu Ababu. Všichni, kteří se se svými návrhy umístí (návrhy se nejvíce zalíbí), získají voucher v hodnotě 800 Kč. Celkem na tři šťastlivce čeká realizace hračky, látkového kamaráda, dle vlastního návrhu v reálné podobě! Máte jedinečnou příležitost vymyslet vzhled vašeho nového kamaráda a zapsat se tak do dějin Ababu.

Chcete se zúčastnit soutěže? Máte jedinečnou příležitost, tak s chutí do toho!

1) stáhněte si šablonu kamaráda velikosti A4, PDF soubor zde
2) upusťte uzdu fantazii a navrhněte nového kamaráda za pomoci pastelek, fix, černé tuže nebo cokoliv, co uznáte za vhodné (prosím, nepoužívejte počítač)
3) obrázek nascenujte nebo vyfoťte tak, aby byla zachována reálná perspektiva 1:1 (nebyl zdeformovaný)
4) soubor v co nejlepší kvalitě (nejlépe ve formátu JPG) zašlete na hello@ababu.cz s předmětem emailu: SOUTĚŽ nebo sdílejte na Instagramu nebo Facebooku pod hashtagem #ababusoutez

Všichni se už nyní těšíme na vaše návrhy! Všechny zaslané návrhy budou vloženy do galerie na Facebooku, případně na Instagram.

Více o soutěži na www.ababu.cz

 

Zdroj fotografií: Ababu