Fler ve spolupráci s časopisem Instinkt a dalšími médii v minulém roce vyhlásili soutěž nesoucí název „Dostaň se na kreativní výsluní“.Ze všech zúčastněných bylo porotou vybráno 40 finalistů, jejichž budoucnost leží i ve vašich rukách. Právě vy máte jedinečnou možnost rozhodnout, kdo získá mediální kampaň za statisíce a svoji tvorbu povýší na profesionální úroveň. Soutěž má celkově čtyři kola, ve kterých se vám vždy představí 10 finalistů. O tom, jaké finalisty porota vybrala se dozvíte nejen v časopise Instinkt, ale i na sociální sítí Fler.cz.

Odměna nečeká nejenom na vítěze, ale také na pět hlasujících, kteří vyhrají předplatné časopisu Instinkt. Jak se zapojit do hlasování?
– jste prodejcem nebo nakupujícím na Fler.cz, tak se stačí pouze přihlásit na svůj účet a můžete vždy v rámci 1 kola dát svému favoritovi 1 hlas,
– podpořte svého favorita posláním SMS s kódem uvedeným v časopise Instinkt, SMS zpráva na telefonní číslo 736 37 37 37 ve tvaru: INSTINKT a číslo vašeho favorita
(cena jedné SMS bude účtována dle tarifu telefonního operátora, maximum SMS zpráv 5 ks)

1. KOLO SOUTĚŽE (hlasování od 24. ledna do středy 30. ledna)

webová stránka Fler.cz
časopis Instinkt (číslo 5/XVIII 24. ledna 2019)
nominovaní tvůrci:
formace, Silesia HandMade, TATE.

2. KOLO SOUTĚŽE (hlasování od 31. ledna do středy 6. února)

webová stránka Fler.cz
časopis Instinkt (číslo 6/XVIII 31. ledna 2019)
nominovaní tvůrci:

3. KOLO SOUTĚŽE  (hlasování od 7. února do středy 13. února)

webová stránka Fler.cz
časopis Instinkt (číslo 7/XVIII 7.února 2019)
nominovaní tvůrci: Zualu design, KOA KOA baby, Jitka Zajíčková, bilerbin, Lítá.Mysl, Michal Fejfar – WOOD DESIGN, nikko b., AllyDesign, Viola 69, Paperterie

4. KOLO SOUTĚŽE  (hlasování od 14. února do středy 20. února)

webová stránka Fler.cz
časopis Instinkt (číslo 8/XVIII 14.února 2019)
nominovaní tvůrci: Nature in drop, Hančin obchůdek, Maty dětem pro radost, Hanija, Alet, Domovní čísla, My rainbow, Jedna bedna, BavLeg, Milli Janatková

5. KOLO SOUTĚŽE  (hlasování od 21. února do středy 27. února)

Poslední kolo soutěže, ve kterém ještě jednou můžete podpořit svého kandidáta. Představuje se vám znovu všech 40 úspěšných finalistů.
Kde naleznete profily 40ti úspěšných finalistů?
časopis Instinkt
nominovaní tvůrci: OBLAK, UHURU boty, hanako design, hedvábí-svíčky, Katerinela, Eire handmade,SVATBETY, formace, Silesia HandMade, TATE,HRAVOKÁDO, PERMATA, KETT´S candles, LENKA BLAZA, Kuličky pro kočičky, Redwolf, chrobiho dílnička, Dog Details, DONBON, ImmumCoeli,  Zualu design, KOA KOA baby, Jitka Zajíčková, bilerbin, Lítá.Mysl, Michal Fejfar – WOOD DESIGN, nikko b., AllyDesign, Viola 69, Paperterie, Nature in drop, Hančin obchůdek, Maty dětem pro radost, Hanija, Alet, Domovní čísla, My rainbow, Jedna bedna, BavLeg, Milli Janatková.

Club of designers doporučuje zhlédnout profily členů a případně hlasovat pro:

Permata (SMS ve tvaru: INSTINKT13 na číslo 736 373 737)

Hravokádo (SMS ve tvaru: INSTINKT14 na číslo 736 373 737)