A je to konečně tady! Velký den “D” nadešel a Club of designers spatřil světlo světa. Vítejte v designovém světě, který vás provede krásou nejrůznějších řemesel, nabídne pohled do vzniku známých i nově vzniklých designových značek a nasytí vás nejnovějšími informacemi ze světa designu a okolo něj. Vítejte v Club of designers. V klubu přátel, kteří milují, vyhledávají a tvoří originální, kvalitní, poctivou, designovou a ruční tvorbu. Club of designers není jen pouhým webovým rozhraním, je to prostředí, ve kterém:

• nacházíme potřebnou inspiraci,
  • nalézáme příběhy o odvaze a přátelství,
  • plánujeme víkendy strávené v designovém světě,
  • pomáháme ostatním jedincům, kterým osud příliš nepřál.

C.O.D. nehledá bílé ovce, kterých je všude plno a jejichž nabídka je takřka identická, ale naopak ty černé, výjimečné, vyčnívající a ojedinělé ve své činnosti a to ihned v několika případech. Poskytujeme propagační prostor pro designéry, kteří bojovali s prvotními nezdary svého počínání a i přesto nad nimi zvítězili, našli chuť, sílu a odvahu setrvat ve svém poslání – přinášet druhým radost, ctít řemesla a třeba i objevovat dosud neobjevené. Odhalujeme nejrůznější zákoutí českých ulic, ve kterých nakoupíte ty nejstylovější designové kousky, ale můžete si přijít klidně i jen tak “na pokec”. Společně pomáháme i druhým, jelikož víme, že pomáhat je zkrátka lidské a dobré. Pomozte i vy, třeba příště, až budete chtít někomu udělat radost, tak jej můžete obdarovat designovou tvorbou, kterou objevíte v sekci “Design pomáhá”, a co nejdůležitější zmínit, tak jejími autory jsou nejrůznější dobročinné organizace a nadace, takže zakoupením výrobku ještě přispějete na dobrou věc. Oboustranně výhodný obchod, nemyslíte? C.O.D. vás informuje i o možnosti zúčastnit se nejrůznějších trhů spojených s designem, které ocení nejenom milovníci samotného designu a “šmejdilové”, ale rovněž i milovníci dobrého jídla. Prostě každý si zde najde to své, zaručeně.

Jsme zkrátka taková jedna velká rodina. Tvoříme, prodáváme, organizujeme a ačkoliv se tedy nevěnujeme totožným činnostem, tak máme všichni shodné priority – přinášet radost a nadšení, probouzet zvídavost a ctít řemesla našich předků. Jsme rodina, která si zakládá na tradicích a dobré pověsti! Jsem Club of designers.