Vyrábíme z materiálů

bavlna, polyester, polyesterové rouno

Kdo stojí za značkou YourStar? Jsem máma 3 skvělých dětí, které mě inspirovaly ke vzniku této značky. Design mě velmi baví  a věnovala jsem  mu vždy kousek svého volného času. S narozením mých dětí se mi obzory posunuly směrem k dětským potřebám a  produktům. Protože nebylo vždy jednoduché najít pro mé děti produkty, které by se mi líbily a splňovaly mé očekávání, postupně ve mně zrála myšlenka takovéto produkty nabídnout na trhu. Na podzim 2017 vznikla značka Your Star,  která Vám přináší designovky nejen pro Vaše děti. V našich kolekcích najdete produkty, které Vás upoutají nejen svým vzhledem, ale také funkčností, praktičností a velký důraz je kladen na kvalitu.  Vše pečlivě vybírám, navrhuji a jsem moc ráda, že  všechny naše produkty vyrábíme v Česku. Postupně jsem kolem sebe objevila velmi šikovné lidi, kterým moc děkuji za vzájemnou souhru a skvělou práci, bez nich by naše produkty nevznikaly.

Your Star - designovky pro Vaše děti. Nabízíme originální stylovou kolekci českých batohů pro rodiče a děti, které Vás upoutají nejen svým vzhledem, ale také funkčností, praktičností a velký důraz je kladen na kvalitu. Batohy se dají snadno připnout nejen na kočárek. Stylové batohy pro celou rodinu.

Zakladatelka Zuzana pod lupou:
„Jsem máma 3 skvělých dětí, které mě inspirovaly ke vzniku této značky.“

Dětský sen: Mé dětské sny, kým bych chtěla být, se postupně měnily ( princezna, paní učitelka, návrhářka, lékařka) a jsem moc ráda, že se mi postupně plní:)
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? objevili se najednou
Povaha: introvertní optimista
Nesnáším: nespolehlivost
Miluji: svoji rodinu
Bez čeho nevyjdu z domu: bez klíčů, mobilu a oblečení :)
Nejoblíbenější výrobek:batoh na kočárek