U nás seženete

hračka

Vyrábíme z materiálů

textil
Ve světě Tudydu žije spousta prapodivných tvorečků. Stejně jako každý malý človíček má i každá ručně šitá a malovaná postavička své jméno a charakter. Všichni Tudyďáčci jsou určeny pro ty nejmenší z nás a poslouží jako polštářky, chrastítka, kousátka, nebo prostě jenom jako mazlíčci. Nejnovějším přírůstkem do naší rodiny jsou Pohádky v krabičce - netradiční pojetí tradičních pohádek. Jak celý příběh Červené Karkulky vidí vlk? A proč je Smolíček afroameričan? Krabička se třemi hlavními postavami slouží zároveň jako kulisa a celá rodina tak může být svědky překvapivého divadelního představení!

Zakladatelka Jitka pod lupou:
„Nezapomínejme si hrát. Hlavně v dospělosti :)“

Dětský sen: Dlouho jsem chtěla být režisérkou. Potom jsem si ale řekla, že špatných filmů už je na světě dost :) Taky jsem chtěla založit vlastní malý svět, kde by lidé mohli žít v přátelském vztahu se zvířaty. A vlastně jsem to udělala - Tudydu je tím světem.
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? Slepice :D
Povaha: Jsem trochu autista, který si žije ve svém světě. Uchichtávám se nesmyslným trpkostem a snažím se vychutnat si příjemné zážitky života a z těch nepříjemných nedělat vědu :)
Nesnáším: stereotyp, neekologické chování a nesnášenlivé lidi
Miluji: originalitu, barevnost, svoje 120 kg miniprasátko
Bez čeho nevyjdu z domu: nemám problém vyjít z domu bez čehokoli :D
Nejoblíbenější výrobek: Jé a Zinka ("jezinky", které patří do pohádky o Smolíčkovi), baví mě jejich design i životní příběh, který si můžete přečíst v mém netradičním pojetí této pohádky :)