Vyrábíme z materiálů

akrylát, látka

Motylum vzniklo z nápadu na ples, jak to tak bývá, víceméně náhodou. Neznamená to ale, že bychom mu nedali dost lásky a péče, proto jeho příprava trvala několik měsíců. Před uvedením prošlo několika verzemi, a vždy bylo o kus lepším. Jeho vývoj ale stále nekončí. Zveme vás, abyste s námi sledovali další evoluci nadčasového módního doplňku, kterým motýlek bezpochyby je a bude.

Jsme malý (ale doufejme rostoucí) tým z Brna. Naším cílem je tvořit zajímavé a ručně zpracované lokální výrobky té nejvyšší kvality. Proto se za ně stoprocentně zaručujeme a věříme, že udělají radost komukoli, kdo si je oblékne. Dovážíme pečlivě vybrané elektronické součástky, které v Česku kompletujeme s ručně opracovanými akrylátovými motýlky a látkovými uzlíky. Navzdory technické povaze výrobku a použití plastu se snažíme, abychom byli co nejekologičtější, proto používáme co nejšetrnější obaly bez použití plastů a s minimálním množstvím lepidel.

Více o značce:
Start up jobs: Svítící pánské motýlky často kupují ženy ..., článek zde
zVUT.cz : Začínal jako překladatel, dnes jeho svítící motýlky..., článek zde
Idnes.cz: Brněnský designér vyrábí svítící motýlky, kupují si je Italové i Němci, článek zde

Zakladatel Roman pod lupou:
„Motylum vzniklo z nápadu, na který čekal nerealizovaný mladý designér. Nápad přišel z nenadání a po řadě měsíců vývoje se z housenky vyklubal motýlek. Svítící!“

Dětský sen: automobilový designér
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? dinosaurus
Povaha: flegmatický puntičkář
Nesnáším: bezmyšlenkovitost
Miluji: vědu a techniku
Bez čeho nevyjdu z domu: kromě hlavy dokážu zapomenut cokoli
Nejoblíbenější výrobek: motýlek Trio