Vyrábíme z materiálů

beton

Jsme první výrobci pánských společenských motýlků z BETONU v ČR a možná i na světe. Contie je zkratka pro “CONcrete bowTIE”, tedy betonový motýlek . Nabízíme pouze originální s láskou vyráběné kousky. Nejsme žádná megatovárna plivající tisíce kusů za hodinu, ale pouze originální jednotlivce. Každý motýl nám projde rukama a díky vlastnostem betonu je každý kousek originál. Že povrch není perfektní a jsou tam nějaké póry? No a, vždyť je přece krásné vidět, jak živý materiál beton je. Asi Vás napadlo, proč zrovna betonový motýlek? Je to relativně jednoduché. Každý člověk se v současnosti snaží být co nejoriginálnější a veškerá technologie se zároveň vyvíjí mílovými kroky. Látkové už existují, dřevěné už jsou klasika, ale beton, ten tu ještě není. Na beton se dá nahlížet z více různých pohledů. Klasický názor je, že jde o nevábnou šedou hmotu, která po dlouhou dobu tvořila vzhled mnoha sídlišť po celé republice. Nemusí proto jít o lásku na první pohled. Na druhý pohled už ale může být vše jinak. Beton je materiál, který umožňuje budovat úžasné věci ve všech různých tvarech. Beton je tvořen pojivem, plnivem a vodou. Ač se může zdát, že jde o jasně danou strukturu, realita je trochu jinde. Na práci s betonem by mohlo vycházet sto kuchařek ročně a stejně by nebylo pokryto vše. Beton umožňuje vytvářet všelijaké tvary a dávat věcem nový úhel pohledu, navíc nemusí jít jen o nudnou šedou barvu, ale lze si s ním různě hrát a oživit ho zajímavými barvami. V současnosti ladíme směs tak, abychom mohli vyrábět kvalitní barevné motýlky. Jsme schopni na Vaše přání vyrobit motýlek s logem Vaší společnosti či oblíbeným motivem. Nebráníme se ani jiným věcem z betonu. Pokud chcete někoho obdarovat originálním dárkem, určitě se dohodneme.

Více o značce
Gejzír (Česká televize), reportáž zde

Zakladatel Jan pod lupou:
„Jsem hrdý na to, že svou značkou můžu reprezentovat město Most.“

Dětský sen: být pánem svého času
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? vejce
Povaha: klidný optimista
Nesnáším: neférové jednání, předbíhání, davy lidí, jíst rukama