Mamarket je místem, které sdružuje ty nejlepší lokální značky, které vytváří sortiment pro děti. Hračky, textil, obuv, doplňky, knížky, kosmetika i dobroty. To vše lze v dnešní báječné době nakoupit od lidí, kteří tvoří poctivě, svýma rukama a za férovou odměnu. Není jim lhostejná kvalita materiálů a snaží se své produkty tvořit s ohledem na životní prostředí. Ne proto, že musí, ale jednoduše proto, že jim to není jedno. Dali jsme si za cíl využít “ty internety” a pomoct lokálním značkám dostat jejich produkty i mimo omezené bubliny lidí, kteří se pohybují na dyzajnových trzích. Je tolik lidí, kteří nakupují v obchoďácích, protože co si budeme povídat, je to prostě jednodušší...nebo neznají alternativu. Proto jsme se rozhodli vytvořit platformu mamarket.cz, která by nákup lokálního sortimentu pro děti zjednodušovala. Podle náročných kritérií vybíráme ty nejzajímavější české a slovenské značky, od kterých si budete moct jednoduše, na pár kliků, na jednom místě nakoupit. Jsme přísní nejen na výběr značek, které budou v projektu zapojené, ale i na sebe. Pracujeme na tom, aby byl mamarket pro uživatele přívětivý. Proto vás prosíme ještě o chvilku strpení. Věříme na lokální produkci a myslíme si, že má smysl obklopovat sebe a svojí rodinu produkty, které mají svůj příběh a konkrétního člověka, který za ním stojí. Malí malým.

Zajímavost:
vlastní Magazín Mamarket, počtení ke kafču zde

Zakladatelka Jana pod lupou:

„Mamarket.cz vznikl, aby sdružil na jedno místo šikovné ručičky tvůrců a zjednodušil rodičům nákupy od lokálních značek. Je hravý a plný pokladů.“

Dětský sen: Nikdy jsem neměla konkrétní sen, co budu až budu velká holka :) Teď už velká holka jsem a nic se nezměnilo. Zajímá mne spousta věcí a společný pro všechny moje aktivity je, že mi musí dávat smysl a flow.
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? zrní :)
Povaha: chaotický tornádo
Nesnáším: zbytečnosti
Miluji: polštářovou válku s dětmi
Bez čeho nevyjdu z domu: bez pusy svým dětem na rozlučku :)
Nejoblíbenější výrobek: Nevyrábím, tento dar mi nebyl dán do vínku. Ale protože mi není jedno, jak lidi nakupují a čím obklopují své děti, vytvořila jsem platformu Mamarket.cz, která sdružuje naše skvělé lokální tvůrce, kteří tvoří poklady pro děti.