Projekt, který spojuje krásné hračky a svět lidí s postižením. Ve dvou obchodech v centru Prahy zaměstnáváme 7 lidí. Hračky, které prodáváme pro Vás pečlivě vybíráme, dbáme na kvalitu materiálu i zpracování. Je pro nás důležité, aby hračky rozvíjely motoriku, kreativitu a estetické vnímání našich i Vašich dětí. Naše firma se řídí pravidly sociálního podnikání, to znamená, že nabytý zisk investujeme zpět do rozvoje firmy. Proč sociální? Protože zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením. Lidi, kteří jsou na běžném trhu práce znevýhodněni. Naši zaměstnanci se zdravotním postižením Vás obslouží v obchůdku, zabalí a odešlou Vámi objednané zboží, připraví fakturu, odpoví Vám na objednávku a také pracují na údržbě a vylepšování našeho webu, tak abyste měli co nejčerstvější informace.

Hračkotéka v Růžové ulici
Z počátku byl koncept zaměřen pouze na české tvůrce. Nyní zde kromě lokálních tvůrců naleznete také hračky z Paříže a Londýna. Kromě hraček zde nabízíme dětské nádobí a spoustu vymazlených dárků pro čerstvě narozená miminka.

Adresa obchodu:Růžová 970/7, Praha 1
Otvírací doba: Po-Pá: 9 - 18

Hračkotéka ve Školské ulici
V našem prvním kamenném obchodě najdete spoustu dětských her a hraček. Hračkotéka také slouží jako výdejní místo našeho e-shopu.
Adresa obchodu: Školská 1384/34, Praha
Otvírací doba:
Po-Čt: 9:00 - 18:30
Pá: 9 - 18
So: 10 - 17