Adresa obchodu: Ztracená 25, Olomouc
Otevírací doba:
Po - Pá 10,30 - 18,30, So 9,30 - 12,30
Možnosti platby: hotovost/bankovní převod
Hromadná doprava: nejblíže tramvajová zastávka Náměstí Republiky

Jsme dvě, Eliška a Vendula. Každá tvoříme pod svou vlastní značkou a dohromady  pak stojíme za společnou značku obchodu, do kterého si vybíráme podobně  zaměřené lidi, kteří tvoří s láskou a chtějí svými výtvory potěšit taky ostatní. FLOP fashion shop je obchod plný originálního oblečení, tašek a kabelek, šperků a dalších módních i bytových doplňků. Při výběru oblečení se soustředíme se na autorskou tvorbu menších českých a slovenských značek, studentů výtvarných škol či kreativních amatérských švadlenek. A zároveň na outlet, tedy starší kolekce konfekčních značek. Snahou FLOPu je vybírat pro Vás ty nejzajímavější značky, od těch „profláknutějších“ vybíráme ty nejzajímavější kusy. V rámci zachování originality máme většinou od každého modelu jediný kus, tedy i v jediné velikosti. Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou také autorské šperky a bižuterie od místních, olomouckých, ale i jiných českých a slovenských autorů, originální módní doplňky pro ženy, muže i děti. Naleznete u nás také autorské deníčky, skicáky a diáře. A dokonce několik autorských knih.

Vyskočte z nudy! Skočte si pro svůj originál do FLOPu, obchodu v samotném srdci Olomouce, plného mladé módy a doplňků od nás i ze zahraničí!

Eliška kromě své vlastní tvorby ráda zprostředkovává radost z tvoření i ostatním ve svých kurzech. V nabídce budou  kurzy převážně textilních technik. Přijďte si odpočinout, naučit se něco nového, prožít radost z tvorby a navíc si odnést domů vlastnoruční výsledek svého snažení. Kurzy budou probíhat nepravidelně zhruba jednou za měsíc a je třeba se na ně dopředu přihlásit. Prostory máme pro maximálně 6 účastníků. Aktuální vypsané kurzy najdete na našem Facebooku.

O obchod se stará Eliška s Vendulou.

Eliška pod lupou:
Dětský sen: návrhářka
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? vejce
Povaha: extravagantní introvert
Nesnáším: telenovely, žehlení, křen
Miluji: pizzu, plavání, Vráťu..
Bez čeho nevyjdu z domu: oblečení
Nejoblíbenější výrobek: živočichobrož (Eliška tvoří vlastní výrobky pod značkou Atropa)

Vendula pod lupou:
Dětský sen: prodavačka :)
Co bylo dřív - vejce nebo slepice? slepice
Povaha: nezdolný optimista
Nesnáším: předčasné řešení neexistujících problémů, syrovou cibuli
Miluji: sladkosti, pohyb v přírodě, Zorku a Martina
Bez čeho nevyjdu z domu: peněženka,klíče,mobil
Nejoblíbenější výrobek: medailon s lišejníkem (Vendula tvoří vlastní výrobky pod značkou Hlava plná nití)