Adresa obchodu: Vojtěšská 3, Nové Město
Otevírací doba: Po - Pá 12-19
Způsob platby: hotovost, platební karta

Při každodenní spolupráci s designéry jsme si uvědomili, co potřebují nejvíce — aby se jejich práce prodávala! Od roku 2016 jim v tom nadšeně pomáháme, protože po více než roce příprav se nám podařilo spustit vlastní e-shop.Věříme, že zákazníci ocení stejně jako my, že při nákupu nemusejí obíhat celou řadu obchodů, ale vyberou si v klidu ve světle své obrazovky. Do našeho e-shopu jsme vybírali kvalitní design, ať už se jedná o autorskou práci nebo sériovou výrobu, jež vzešla ze spolupráce s designérem. Výtěžek z prodeje navíc dále využíváme k financování aktivit přispívajících k rozvoji českého designu.

O Czechdesign 

Jsme nevládní organizace, jež vznikla v roce 2003 díky odhodlání tehdejších studentů designu a zároveň nenapravitelných optimistů, kteří věří, že design může měnit každodenní život k lepšímu. Od spolupráce u jídelního stolu, kde jsme začínali, se nám podařilo vybudovat profesionální zastřešující organizaci pro český design, která navíc provozuje první a zároveň nejčtenější web o designu v České republice.

Naším cílem je nadchnout pro design českou veřejnost i podniky a umožnit jim tak spolupráci s designéry, která bude prospěšná všem: zvýší konkurenceschopnost firem, nabídne lepší uplatnění designérům a přinese kvalitní a funkční design všem jeho uživatelům.

Publikujeme
Magazín CZECHDESIGN, který je nejčtenější online zdroj informací a zároveň spojuje odborníky a veřejnost se zájmem o design.

Pořádáme
Připravujeme řadu akcí pro odbornou i širokou veřejnost (cyklus Budoucnost designu, Mladý obal a další designérské soutěže).

Pomáháme
Pomáháme designérům v lepším uplatnění, firmám zorientovat se v problematice designu, vedeme je k zodpovědnému designu a zastupujeme obor u státní správy.